Adler AD 4132 | Type Juicer maker | Dark Inox | 800 W | Number of speeds 3
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4132
- Saadavus: 5
-
36€
Adler AD 4132 | Type Juicer maker | Dark Inox | 800 W | Number of speeds 3
| All | |
| Ekstrasuur puuviljasisend | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross weight | 2.905 kg |
| Gross width (mm) | 305 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.05 m |
| Kiiruste arv | 3 |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Net weight | 2.2 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 655 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | Adler |
| Producer product name | AD 4132 |
| Tare weight (kg) | 0.705 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Dark Inox |
| Tüüp | Juicer maker |
| Viljalihaanuma maht | 1.5 L |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.0179645 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









